טיפות טעם ממותקות עם טיפ חמוד / Flavdrops


טוב אפשר להבין אותי. חיטוב תחרות הוא דל בפחממה ודל באוכל באופן כללי. אני מוצאת את עצמי לפעמים משועממת מטעמים ומחפשת איך להמציא. בקרוב יוצא ספר מתכונים שלי ושל אנסטסיה שכולו מוקדש לחיטוב טבעוני. כן יהיה שם גם לחם למשל!

את הטיפות האלה הכירה לי אנסטסיה, כשראתה אותי ממתיקה עם סוכרלוז תמצית אפייה וניל . מסתבר שיש מוצר מוכן והרבה יותר אידיאלי לשימוש. טיפות טעם. אפשר לשים אותן אפילו במים או קפה ולהנות מהשדרוג. כן גם על סייטן בתנור זה יהיה מעדן וגם פתאום חשבנו לנו , למה לא לקחת אבקת חלבון ללא טעם (שהיא גם זולה יותר לפעמים) ולשים בה ? איזה כיף , כל יום טעם אחר. שימו לב. אם האבקה בה בחרתם להשתמש היא מבוססת אפונה כמו בתמונה , נמליץ לכם להוסיף קצה סכין של אבקת "קסנטאן גם" , היא כבר תתן מרקם מרגש וחלק. כל כך פשוט לגוון !!

טעמים מוצלחים שניסיתי: שוקולד לבן, ביסקוויט, טופי, בלוברי, וניל, מרציפן

טעם פחות מוצלח: אגוזים (מרגיש סינטטי ,רק באפייה התגברתי על זה),מגיע בכמות של 50 מ"ל או 100 מ"ל

מחירים : 29-45 ש"ח ותמיד יש שם הנחות הנה הלינק


 

Well you can understand me. Competition diet is low in carbs and low in food in general. I sometimes find myself bored and looking for new flavors . Coming soon is a recipe book of mine and Anastasia, all devoted to vegan diet. Yes there will be protein bread for example!

Anastasia introduced these drops to me when she saw me combining sucralose and vanilla extract. It turns out there is a ready-made product and much more ideal to use. Taste drops.or flavadros .You can even put them in water or coffee and enjoy the upgrade. Yes, too, on Seiten in the oven it will be a delicacy and suddenly we thought, why not take tasteless protein powder (which is also cheaper sometimes) and put in it?

What a fun, different taste every day. pay attention. If the powder you chose to use is pea-based like the picture, we recommend you add a tip knife of "Xanthan gam" as well, it will give a nice and smooth texture. So simple to diversify !!

Successful flavors I tried: white chocolate, biscuit, toffee, blueberry, vanilla, marzipan

Less Successful Taste: Nuts (synthetic feel, only baking I overcame it), comes in 50ml or 100ml

Prices: NIS 29-45 and there are always discounts here is the link

523 צפיות0 תגובות